Hakkımızda

Ülke gastronomisine ilham kaynağı olan markalar yaratan Akkomarka; yenilikçi yaklaşımlarla, farklılaşan yaşam deneyimleri tasarlıyor. Ülkemizin mutfağını dünyada temsil edecek global markalar yaratırken, gelişim odaklı stratejisiyle sektöre yeni bakış açıları katmayı hedefliyor. Sektörde öncü olarak, sürdürülebilirliği temel prensibi haline getiren Akkomarka; farklı mutfakları ve lezzetleri, benzersiz konseptler, üstün hizmet kalitesi ve hijyen standartlarıyla zenginleştiriyor. Gücünü bin yıllardır gelişen ve dönüşen Anadolu mutfağından alırken, modern dünyamızın beklentilerini de analiz ederek yepyeni konseptlerin oluşmasına katkıda bulunuyor. Markalarıyla ülke içinde yüksek standartlı gastronomi değerlerini korumak, ileriye taşımak, misafirlerimizin bu değerler ile buluşmasını sağlamak ve geleneksel lezzetlerimizin unutulmasını önlemek için emek verirken bir yandan da yurtdışı operasyonlarıyla bu değerleri dünyaya açıyor.

 

Vizyonumuz & Misyonumuz

Bir marka yaratırken; lezzetin, kalitenin, eğitimli bir ekip kurmanın ve benzersiz bir deneyim tasarlamanın önemini biliyoruz. Bu yüzden; dünümüzü ve kim olduğumuzu unutmadan, bugünün yenilikçi yaklaşımlarıyla, misafir deneyimini her gün gelişen bir yapıda tasarlıyoruz. Misafirlerimize sunduğumuz her bir yemek deneyiminin dünyaya artı değer olması gerektiğini düşünerek ilerliyoruz. Hayalimiz ve hedefimiz sektöre yeni bakış açıları katarak ülkemizden dünyada mutfağımızı temsil edecek global markalar çıkartmak.

Markalarımızla ülke içinde Türk gastronomisinin değerlerini koruyup, ileriye taşıyor ve misafirlerimizi bu değerlerle buluşturarak geleneksel lezzetlerimizin unutulmasını önlemeyi amaçlıyoruz. Bizimle çalışan ekip arkadaşlarımızın Türkiye yeme içme sektörü için değerini biliyoruz. Sektörün gelişimine katkıda bulunabilmeleri adına, çalışanlarımıza yönelik gelişim odaklı stratejilerimizle hem onların hem de sektörün geleceğine dokunuyoruz. Akkomarka olarak restoranlarımızın iş ahlakı ve iş prensipleri ile sürdürülebilir bir dünya için çabalıyoruz. Yenilikçi yaklaşımlarımız kadar sürdürülebilirlik de temel prensibimiz. Bu sebeple doğadaki kaynakları doğru kullanıyor ve doğaya saygıyla yaklaşıyoruz. Markalarımızın her biriyle gıdaya saygı duyuyor ve malzemeye hak ettiği özeni gösteriyoruz. Hedefimiz; yeme içme deneyiminin doğaya saygılı, sürdürülebilir, misafire ve çalışanına karşı etik değerleri koruyan bir yapı ile gelişmesini sağlamak ve buna öncü olmak.

Yurtdışında da gastronomi çıtası yüksek markalar yaratıyoruz ve sektöre ilham kaynağı oluyoruz. Yeme içme deneyiminin sürdürülebilir, sürekli gelişen, katma değer odaklı, misafir memnuniyetine odaklanan yüzüyüz. Restorancılık sektörüne yenilikçi bakış açımızla yaklaşırken bu sektörün nabzının atmasını sağlayan misafir deneyimini asla unutmuyoruz. Misafirlerimiz için restoranlarımıza girdikleri andan itibaren lezzetli, keyifli, sorumlu ve tekrarlamak isteyecekleri bir yemek deneyimi tasarlıyoruz.

TOP