AKKOMARKA yiyecek içecek sektöründe fark yaratmak, ülkesini yurt içi ve yurt dışı pazarlarda iyi temsil etmek, kurumsal markalar geliştirmek amacıyla 2013 yılında İSTANBUL’da kurulmuştur.  

AKKOMARKA farklı mutfakları, farklı zevk ve farklı tatları kendine has konseptler ile yüksek kalite hizmet hijyen standartlarında müşterilerine sunmak amacını kendine ilke edinmiş bir oluşumdur. 

AKKOMARKA gücünü binlerce yıllık Anadolu yiyecek içecek alışkanlıkları ve kültüründen almasının yanında tüm dünyada ki yapılanması neticesinde modern dünya beklentilerini iyi analiz edebilme kabiliyetine de sahiptir. Bu gücüyle de değişik bölgelerde farklı konseptler hazırlayabilmektedir.

AKKOMARKA oluşturduğu ve oluşturacağı tüm markalar için damak tadının, nitelikli ve eğitimli iş gücünün önemini bilmekte olup bununla birlikte konseptin tamamlanması için iç  ve dış mimari koşullarının da öneminin farkındadır. Bu beklentilerin hepsine yeterli cevabı verebilmek için ise güçlü bir iletişim ağı kurmayı sorumlulukları arasında en üst sıraya yerleştirmiştir. 

AKKOMARKA güçlü yönetim ve organizasyon yapısıyla sektörde öncü durumdadır, sahibi olduğu sağlam finansal gücüyle yatırım yapabilme ve ürün geliştirme kabiliyeti en üst düzeyde konumlanmıştır. Bu gücüde müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmeti ulaşılabilir şartlarla sunabilmek için kullanmaktadır.
TOP